Nalewka na serce, 200 ml

49,00 

Nalewka na serce, bezalkoholowa, stworzona według oryginalnej receptury ziołowej Ojca Klimuszko. Ma pozytywny wpływ na działanie serca i najważniejszych elementów układu krążenia, stanowi uzupełnienie codziennej diety w naturalne składniki.

Udostępnij w mediach społecznościowych:

  • Pojemność: 200 ml
  • Typ: Suplement diety

Nalewka na serce, bezalkoholowa, stworzona według receptury Ojca Klimuszko. Tajemnica zdrowego serca, zawarta jest w recepturze tej unikalnej nalewki. Ta receptura, to wspaniałe źródło życiodajnych substancji, które od wieków stosuje się dla ochronny serca i najważniejszych elementów układu krążenia. Skład i proporcje są tak dobrane, aby być doskonałym uzupełnieniem codziennej diety w naturalne witaminy i flawonoidy roślinne. Produkt przyjazny dla osób z cukrzycą typu I i II. Składniki aktywne preparatu są naturalne i nie posiadają działań ubocznych.

 

Sposób użycia

5 ml nalewki (łyżeczka od herbaty) spożyć rano i wieczorem. Nie przekraczać 10 ml nalewki w ciągu dnia.

Przeciwwskazania

Nie stosować u dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu butelki zaleca się przechowywać w lodówce. Chronić od światła w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Skład

Naturalny wodny ekstrakt z kwiatu hibiskusa, owocu aronii, owocu głogu, owocu róży, liścia melisy, liścia pokrzywy. Dodatki: fruktoza oraz ekstrakt z jabłka.