Nalewka żurawinowa Ojca Klimuszko, 200ml

49,00 

Nalewka żurawinowa Ojca Klimuszko, zawierająca naturalny sok z żurawin. Zawiera bogactwo bioflawonoidów, naturalnych antyoksydantów, które pomagają naszemu organizmowi w trudnych chwilach i wzmagają odporność. Ułatwia walkę ze stanami zapalnymi układu moczowego i problemami żołądkowymi.

Udostępnij w mediach społecznościowych:

  • Pojemność: 200 ml
  • Typ: Suplement diety

Nalewka żurawinowa Ojca Klimuszko, bezalkoholowa. Drogocenne właściwości owoców żurawiny są znane i cenione nieprzerwanie od wieków. W medycynie ludowej, żurawina wykorzystywana była jako lekarstwo na przeziębienia, stany zapalne układu moczowego oraz problemy żołądkowe. Świat nauki obecnie w pełni potwierdza cenne dla naszego zdrowia właściwości żurawiny. Naturalny sok z żurawin zawiera bogactwo bioflawonoidów, naturalnych antyoksydantów, które pomagają naszemu organizmowi w trudnych chwilach lub działają osłonowo.

Skład

100% sok z owoców żurawiny wielkoowocowej, bez dodatku cukru, bez konserwantów, zagęszczony.

Sposób uzycia

1 łyżka stołowa (10ml) nalewki rano, po śniadaniu. Zalecana porcja spożycia produktu w ciągu dnia to 10ml. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przeciwwskazania

Nie stosować u dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży.

Przechowywanie

Przechowywać w suchym chłodnym miejscu (po otwarciu, zaleca się przechowywanie w lodówce w temperaturze do 8oC). Chronić od światła, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.