Zioła na cholesterol, kuracja miesięczna

54,00 

Kuracja ziołowa według receptury Ojca Klimuszko. Preparat ziołowy do walki z cholesterolem, przeznaczony dla osób dorosłych, u których występuje podwyższony poziom cholesterolu (z wyjątkiem kobiet w ciąży i matek karmiących). Wskazany do stosowania w trakcie diety niskotłuszczowej.

Udostępnij w mediach społecznościowych:

  • Zawartość: Trzy opakowania po 20 saszetek (kuracja miesięczna)
  • Typ: Suplement diety

Brak w magazynie

Zioła na cholesterol, w saszetkach, ułatwiające redukcję podwyższonego cholesterolu. Preparat wskazany do stosowania w trakcie diety niskotłuszczowej. Zalecane jest ograniczenie spożywania tłuszczów smażonych, pieczonych i cukrów. Liście zielonej herbaty oraz bulwa cebuli wykazują silne działanie przeciwutleniające. Wyciąg z karczocha, głównie cynaryna, wpływa na wydzielanie żółci i wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu, a łącznie z zieloną herbatą działa ochronnie na miąższ wątroby. Nasiona lnu działają łagodnie przeczyszczająco i podobnie jak bulwa cebuli mają pozytywny wpływ na obniżanie poziomu cholesterolu. Liść poziomki i mięty pieprzowej, regulują czynności trawienne.

Udowodniono, że obniżenie poziomu cholesterolu o 1% zmniejsza ryzyko zawału serca o 2-3%, a zmniejszenie ciśnienia rozkurczowego o 1 mm Hg obniża to ryzyko o kolejne 2-3%. Według ekspertów Europejskiego Towarzystwa Miażdżycowego optymalny poziom cholesterolu całkowitego dla zatrzymania i cofnięcia zmian miażdżycowych powinien mieścić się w granicach 155-175 mg/dl (4-4,5 mmol/L), a poziom cholesterolu LDL nie powinien przekraczać 95 mg/dl (2,5 mmol/L).

Jak stosować zioła na cholesterol?

Pić w ciągu dnia jedną szklankę godzinę po śniadaniu, drugą szklankę godzinę przed kolacją. Zalać 2 torebki 2-ma szklankami przegotowanej, gorącej wody. Parzyć 15 minut. Nie przekraczać dawki 6g w ciągu doby.

Przeciwwskazania

Nie stosować u dzieci, matek karmiących i kobiet w ciąży.

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, chronić od światła, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Zawartość: