Miód akacjowy z ziołami na serce, 300g

49,00 

Miód akacjowy z ziołami na serce, bogaty w duże ilości naturalnej witaminy C i bioflawonoidów. Wykorzystana receptura ziołowa, zawarta w tym miodzie, ma działanie wspierające ochronę serca i najważniejszych elementów układu krążenia.

Udostępnij w mediach społecznościowych:

  • Zawartość: 300g
  • Typ: Suplement diety

Miód akacjowy z ziołami na serce, stworzony według receptury Ojca Klimuszko. Miód akacjowy zawiera duże ilości naturalnej witaminy C, a także fruktozy i bioflawonoidów. Tajemnica zdrowego serca, zawarta jest w ziołowej recepturze tego unikalnego miodu z ziołami. Ta receptura to wspaniałe źródło życiodajnych substancji, które od wieków stosuje się dla ochronny serca i najważniejszych elementów układu krążenia.

Skład i proporcje są tak dobrane, aby stanowiły doskonałe uzupełnienie codziennej diety w naturalne witaminy i flawonoidy roślinne. Produkt przyjazny dla osób z cukrzycą typu I i II ze względu na zawartość fruktozy o niskim indeksie glikemicznym.

Skład

Miód akacjowy (50%), fruktoza, naturalny wyciąg wodny z kwiatu hibiskusa, owocu aronii, owocu jabłka, owocu głogu, owocu róży, liścia melisy, liścia pokrzywy.