Tabletki ziołowe na cholesterol, 120 tabl.

59,00 

Kuracja ziołowa w formie tabletek ziołowych, wspomagająca obniżenie cholesterolu. Działa wspierająco i profilaktycznie, stanowi świetny suplement diety niskotłuszczowej.

Udostępnij w mediach społecznościowych:

  • Zawartość: 120 tabletek
  • Typ: Suplement diety

Brak w magazynie

Tabletki ziołowe na cholesterol, kuracja miesięczna według receptury Ojca Klimuszko. Preparat ziołowy w formie tabletek, wspomagający walkę z cholesterolem, przeznaczony dla osób dorosłych, u których występuje podwyższony poziom cholesterolu (z wyjątkiem kobiet w ciąży i matek karmiących). Wskazany do stosowania w trakcie diety niskotłuszczowej. W trakcie diety należy spożywać dużo owoców i warzyw, pić dużo wody mineralnej niegazowanej, ograniczyć spożywanie tłuszczów smażonych, pieczonych i cukrów. Profilaktyka jest najtańszą i najskuteczniejszą formą zapobiegania chorobom powstającym na tle wadliwego żywienia, do których zalicza się również miażdżycę, a na jej tle, choroby układu krążenia. Udowodniono, że obniżenie poziomu cholesterolu o 1% zmniejsza ryzyko zawału serca o 2-3%.

Sposób użycia

1 tabletka 20-25 minut przed śniadaniem, 2 tabletki przed obiadem oraz 1 tabletka przed kolacją, popijać szklanką (200 ml) ciepłego napoju. Nie przekraczać dawki 4 tabletek w ciągu doby.

Przeciwwskazania

Nie stosować u małych dzieci (poniżej 12 roku życia), matek karmiących i kobiet w ciąży. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, chronić od światła, w miejscu niedostępnym dla dzieci.