Tabletki ziołowe na nerwicę i bezsenność, 120 tabl.

59,00 

Tabletki ziołowe na nerwicę i bezsenność, stworzone na bazie receptury ziołowej Ojca Klimuszko. Tabletki działają uspokajająco i wspomagają zasypianie w sytuacjach stresowych, a także w łagodnych stanach nerwicowych.

Udostępnij w mediach społecznościowych:

  • Zawartość: 120 tabletek
  • Typ: Suplement diety

Tabletki ziołowe na nerwicę i bezsenność, stworzone według oryginalnej receptury Ojca Klimuszko. Preparat zawiera mieszankę surowców roślinnych, które działają łagodnie uspokajająco, rozluźniająco, a także ułatwiają zasypianie. Stosować w przypadku stresów, łagodnych stanów nerwicowych wynikających ze stresu, w trudnościach z zasypianiem, wywołanych nadmiernym napięciem nerwowym

Sposób użycia

2 tabletki godzinę po śniadaniu i 2 tabletki godzinę przed przed kolacją,popijać szklanką (200 ml) ciepłego napoju. Nie przekraczać dawki 4 tabletek w ciągu doby.

Przeciwwskazania

Nie stosować u dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, chronić od światła, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Zawartość: