Pij i Chudnij, napój ziołowy na odchudzanie (15x100ml)

129,00 

Preparat ziołowy w formie napoju, wspomagający walkę z nadwagą lub otyłością, przeznaczony dla osób powyżej 12 roku życia, mających tendencje do tycia, prowadzących mało aktywny tryb życia. W trakcie kuracji zaleca się spożywanie owoców i warzyw, picie wody mineralnej niegazowanej oraz ograniczenie spożywania tłuszczów i cukrów.

Udostępnij w mediach społecznościowych:

Pij i Chudnij to napój ziołowy na odchudzanie w formie zestawu składającego się z piętnastu buteleczek po 100 ml. Zawarte w mieszance zioła wspomagają organizm wielkokierunkowo. Intensyfikują wydzielanie żółci przed każdym posiłkiem, przygotowując tym samym organizm do wydajniejszego trawienia pokarmów. Pomagają w wydalaniu zbędnej wody z organizmu oraz produktów przemiany materii, a także oczyszczają organizm ze związków toksycznych. Oprócz tego pozytywnie wpływają na pracę nerek i wątroby, wspomagają obniżenie poziomu glukozy poposiłkowej oraz wspomagają zmniejszenie poziomu cholesterolu i triglicerydów. Śluz z mieszanki może działać osłonowo na nabłonek żołądka i jelit. Składniki produktu mogą przeciwdziałać takim objawom jak zaparcia, wzdęcia, zmniejszone wydzielanie soków trawiennych, które często towarzyszą nadwadze lub otyłości wynikającej z zaburzeń metabolicznych, nieracjonalnego odżywiania się czy braku ruchu.

Surowce zastosowane w mieszance posiadają liczne, dobrze udokumentowane monografie. Należą do grupy bezpiecznych, nie stanowią dla człowieka zagrożenia toksycznością i nie zawierają składników szkodliwych dla zdrowia.

“…udowodnione działanie moczopędne (Levistici radix, Equiseti herba), żółciopędne (Levistici radix, Taraxaci radix cum herba, Millefolii herba), obniżenie poziomu glukozy poposiłkowej (Taraxaci radix cum herba, Phaseoli pericarpium), zmniejszenie poziomu cholesterolu i triglicerydów (Taraxaci radix), a także działanie osłonowe śluzu (Lini semen) może prowadzić – biorąc pod uwagę jednoczesne synergistyczne działanie składników produktu – do przyspieszenia pasażu jelitowego, zwiększenie wydalania (zwiększona diureza) i zmniejszenie absorbcji wody, wchłaniania, co w konsekwencji (przy jednoczesnym stosowaniu niskokalorycznej diety) prowadzi do zmniejszenia masy ciała…” – fragment opinii naukowej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu – 2006 rok

Forma preparatu

Forma gotowego napoju, dwunastokrotnie skondensowana mieszanina wyciągów z naturalnych ziół i owoców – dla koneserów natury, zioła suszone, odpowiednio rozdrobnione, przygotowane jako smaczny wyciąg, gotowy do wypicia w formie napoju, dosłodzony fruktozą (przyjazny dla cukrzyków).

Dozowanie

Bardzo proste w użyciu – z buteleczki wystarczy wypić jeden łyk napoju (ok. 15 ml ), który stanowi odpowiednik zaparzonych ziół (1,5 g) jako jednej dawki przed posiłkiem. Trzy takie dawki (czyli ok. 50 ml) odpowiadają dawce dobowej (w przeliczeniu na ok.4,5 g ziół sypkich).

Sposób użycia

Nie przekraczać dawki 50 ml napoju w ciągu doby. Stosować 15 ml (1 łyk) 20-25 minut przed śniadaniem, 30 ml (2 łyki) i przed obiadem oraz 15 ml (1 łyk) przed kolacją. Dodatkowe informacje

UWAGA – BARDZO WAŻNE! Preparat nie jest w żaden technologiczny sposób oczyszczany (klarowany). Jest to jego właściwy wygląd i forma do spożycia. W związku z powyższym, przed każdym użyciem, należy energicznie wstrząsnąć buteleczką. Osad na dnie opakowania zawiera naturalną tkankę owocową i ziołową. Podnosi on wartość prozdrowotną i odżywczą preparatu.