Balsam leśniowski na odchudzanie, 250 ml

39,00 

Balsam wspomagający pracę układu pokarmowego i przyspieszający procesy przemiany materii. Ma działanie wspierające odchudzanie u osób z tendencją do szybkiego przybierania na wadze. Zalecany dla osób cierpiących na przemęczenie (fizyczne lub spowodowane nadmierną pracą umysłową), aby wspomóc procesy trawienne w układzie pokarmowym.

Udostępnij w mediach społecznościowych:

  • Pojemność: 250 ml
  • Typ: Suplement diety

Brak w magazynie

Balsam leśniowski na odchudzanie. Balsam ten wspomaga pracę układu pokarmowego w naszym organizmie i przyspiesza procesy przemiany materii. Zwiększa możliwości organizmu do spalania zalegającej w nim tkanki tłuszczowej i aktywnie wspomaga walkę z nadwagą u osób mających tendencję do szybkiego przybierania na wadze (szczególnie u osób praktykujących osiadły tryb życia). Balsam leśniowski na odchudzanie szczególnie zaleca się osobom, u których występuje cykliczne przemęczenie fizyczne lub spowodowane nadmierną pracą umysłową. Warto zaopatrzyć się w ten specyfik na odchudzanie w sytuacjach nerwicowych, ciągłych utrapieniach, zmartwieniach lub silnych przeżyciach w celu poprawy trawienia w naszym układzie pokarmowym oraz lepszego samopoczucia.

Balsam optymalizuje pracę układu pokarmowego poprzez ułatwienie procesów trawiennych i poprawę przemiany materii. Poprzez swoje właściwości może zwiększać zdolność organizmu do spalania tłuszczu. Dzięki swojemu działaniu stanowi bardzo dobre rozwiązanie dla osób prowadzących mało aktywny tryb życia, cierpiących na problemy z nadwagą lub mających tendencje do tycia. Produkt przyjazny dla osób z cukrzycą typu I i II. 

Jak stosować Balsam leśniowski na odchudzanie?

5 ml balsamu (łyżeczka od herbaty) spożyć ok. 20 min przed każdym posiłkiem: śniadaniem, obiadem i kolacją. Nie przekraczać 15 ml balsamu w ciągu dnia. Przed użyciem wstrząsnąć. Osad lub zmętnienie są charakterystyczne dla tego typu preparatu i nie świadczą o zmianie jego jakości.

Przeciwskazania

Nie stosować u dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Po otwarciu butelki zaleca się przechowywać w lodówce. Chronić od światła.