SlimLine, bioaktywny ekstrakt na odchudzanie

49,00 

SlimLine to bioaktywny ekstrakt wspomagający odchudzanie i trawienie, stworzony na bazie mieszanki ziół ułatwiających redukowanie masy ciała, regulujących czynności przewodu pokarmowego i optymalizujących przemianę materii. Suplement diety.

Udostępnij w mediach społecznościowych:

  • Pojemność: 500 ml
  • Typ: Suplement diety

SlimLine to bioaktywny ekstrakt wspomagający uzyskanie i utrzymanie prawidłowej masy ciała. Składa się ze specjalnie dobranej mieszanki ziół, która ułatwia m.in. przemianę materii. Siemię lniane poprzez zdolność pęcznienia wpływa na regulacje czynności przewodu pokarmowego i zwiększa częstotliwość wypróżnień. Korzeń mniszka, ziele krwawnika i korzeń lubczyku, usprawniają trawienie. Dodatkowo korzeń mniszka oraz ziele skrzypu wpływają na zwiększenie diurezy, usuwając produkty przemiany materii łącznie z nadmiarem wody z organizmu. Suma efektów działania składników preparatu może mieć korzystny wpływ na obniżenie masy ciała. Ziołowy suplement diety.

Jak używać SlimLine?

Zalecana porcja w ciągu dnia: 50 ml.  Proponowane dawkowanie: 25 ml przed śniadaniem i 25 ml przed kolacją; lub 50 ml rozpuszczone w butelce 0,75 l wody, wypijanej w ciągu dnia.

Przeciwwskazania

Nie stosować u dzieci do 12. roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży. Preparat nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek ze składników. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze pokojowej, po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 11 dni. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci. Chronić przed bezpośrednim oddziaływaniem promieni słonecznych.