Nalewka na odchudzanie, 200 ml

49,00 

Nalewka na odchudzanie, bezalkoholowa, stworzona według receptury Ojca Klimuszko, mając działanie wspomaganie redukcji wagi i poprawiające pracę układu pokarmowego. Nalewka ułatwia trawienie i przemianę materii, działając pozytywnie na procesy spalania tłuszczu.

Udostępnij w mediach społecznościowych:

  • Pojemność: 200 ml
  • Typ: Suplement diety

Nalewka na odchudzanie, bezalkoholowa, stworzona według receptury Ojca Klimuszko. Posiada działanie wspomagające, poprawiające pracę układu pokarmowego, ułatwia trawienie i poprawia przemianę materii. Może zwiększać zdolność organizmu do spalania tłuszczu. Preparat wpływa także wspomagająco na walkę z nadwagą lub otyłością u osób mających tendencje do tycia, prowadzących mało aktywny tryb życia. Szczególnie przydatny w sytuacjach gdy problemy pokarmowe występują z przemęczenia fizycznego lub stresującej pracy umysłowej.

Zaleca się spożywać go także w sytuacjach długotrwałych zmartwień, sytuacji nerwicowych lub silnych przeżyć psychicznych, dla poprawy trawienia i lepszego samopoczucia. Produkt przyjazny dla osób z cukrzycą typu I i II. Składniki aktywne preparatu są naturalne i nie posiadają działań ubocznych.

Sposób użycia

 

5 ml napoju (łyżeczka od herbaty) spożyć ok. 20 minut przed każdym posiłkiem: śniadaniem, obiadem i kolacją. Nie przekraczać 15 ml napoju w ciągu dnia. Przeciwwskazania: Nie stosować u dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu butelki zaleca się przechowywać w lodówce. Chronić od światła w miejscu niedostępnym dla dzieci. W trakcie kuracji odchudzającej zaleca się spożywać owoce i warzywa, pić wodę mineralną niegazowaną, ograniczyć spożywanie tłuszczów i cukrów.

Skład

Ekstrakt naturalny wodny z siemienia lnianego, korzenia z zielem mniszka lekarskiego, owocni fasoli, korzenia lubczyka, ziela skrzypu polnego, ziela krwawika, kwiatu hibiskusa oraz woda, fruktoza, ekstrakt z owocu czarnej porzeczki i jabłka.