Młody Zielony Jęczmień w płynie, 500 ml

39,00 

Młody Zielony Jęczmień to produkt w formie bioaktywnego ekstraktu wodnego o smaku jabłkowym, który ułatwia odchudzanie i jest źródłem witamin oraz składników mineralnych. Dzięki dużej zawartości witaminy B12 stanowi świetne uzupełnienie diety wegańskiej oraz wegetariańskiej.

Udostępnij w mediach społecznościowych:

  • Pojemność: 500 ml
  • Typ: Suplement diety

Młody Zielony Jęczmień to naturalny preparat ziołowy w formie bioaktywnego ekstraktu wodnego o smaku jabłkowym. Produkt został stworzony na bazie skondensowanego ekstraktu z młodego zielonego jęczmienia (1g ekstraktu odpowiada 11,9 g młodego zielonego jęczmienia). Młody jęczmień jest doskonałym źródłem witamin i składników mineralnych. Zawiera więcej witaminy C niż sok pomarańczowy oraz więcej beta-karotenu niż marchew. Ponadto zielony jęczmień to bogactwo egzogennych aminokwasów i błonnika pokarmowego.

Młody jęczmień należy do grona suplementów pochodzenia roślinnego o potwierdzonym pozytywnym wpływie na zdrowie. Renomę zawdzięcza bardzo dużej zawartości błonnika oraz właściwościom, które ułatwiają proces utrzymania prawidłowej wagi. Pomaga w utrzymaniu uczucia sytości na dłużej, co redukuje pokusę “podjadania”. Przez niektórych nazywany prawdziwą “bombą witaminową” stanowi świetne uzupełnienie diety wegańskiej lub wegetariańskiej ze względu na dużą zawartość witaminy B12.

Oprócz tego Zielony Jęczmień działa przeciwzapalnie, przeciwnowotworowo i przeciwwirusowo. Jest pomocny w leczeniu zmian skórnych, chorób sercowo-naczyniowych i cukrzycy.

Sposób użycia

Przed użyciem wstrząsnąć, stosować 1 raz dziennie – 50ml przed śniadaniem lub 2 razy dziennie po 25ml (przed śniadaniem i obiadem). Przechowywać w temperaturze pokojowej.

Przeznaczenie

Produkt przeznaczony dla osób aktywnych zawodowo i sportowo oraz dla osób, które chcą wspomóc swój organizm. Stanowi również dobre uzupełnienie diety wegańskiej oraz wegetariańskiej.

Jak stosować Młody Zielony Jęczmień w płynie?

Przed użyciem silnie wstrząsnąć butelką. Rozwarstwienie produktu jest jego naturalną cechą i nie wpływa na jego jakość. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu butelki zaleca się przechowywać w lodówce.

Przeciwwskazania:

Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia, matek karmiących, kobiet w ciąży oraz osób uczulonych na jakikolwiek składnik produktu.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.