Cuticulus, mazidło na skórę suchą i spękaną, 150 ml

59,00 

Ziołowe, naturalne mazidło na skórę suchą i spękaną, zwłaszcza dłoni, łokci, stóp i kolan. Przywraca skórze blask i sprężystość, a także wspomaga nawilżenie ciała w okresach niskich temperatur, które są częstym źródłem występowania przesuszenia skóry i bolesnych pęknięć na dłoniach. Naturalny kosmetyk ziołowy.

Udostępnij w mediach społecznościowych:

  • Pojemność: 150 ml
  • Typ: Naturalny kosmetyk

Mazidło na skórę suchą i spękaną (Cuticulus) to naturalny kosmetyk ziołowy, przeznaczony do użycia spękaną, suchą i spierzchniętą skórę całego ciała, a zwłaszcza dłoni, łokci, stóp i kolan. Ta kombinacja pięciu ziół (nagietka, lawendy, rumianku, rozmarynu i żywokostu lekarskiego) niesie wręcz cudowne działanie, przywracając skórze blask i sprężystość. Esencję ziołową wyważono według starej klasztornej receptury ojca Klimuszko. Mazidło jest niezbędne w każdej domowej apteczce i stanowi wyśmienity sposób na naturalną odnowę i nawilżenie skóry całego ciała. Kosmetyk docenią osoby, które mają problemy z popękaną i wysychającą skórą, zwłaszcza gdy źródłem problemów jest wystawienie skóry na niską temperaturę.

Zastosowanie

Stosować 1-3 razy dziennie na spękane i spierzchnięte partie skóry dłoni, ramion, barków, pleców i nóg. Nakładać na miejsca problematyczne oraz w ich bezpośredniej okolicy. Idealne na mróz. Stosując na żylaki, jedynie lekko, delikatnie bez nacisku smarować. Unikać kontaktu z oczami.