Nalewka ziołowa na bezsenność, 200 ml

49,00 

Ziołowa nalewka bezalkoholowa na bezsenność i stres, stworzona na bazie oryginalnej receptury ziołowej Ojca Klimuszko. Działa wspomagająco, ułatwiając zasypianie i łagodząc objawy stresu. Produkt w pełni naturalny.

Udostępnij w mediach społecznościowych:

  • Pojemność: 200 ml
  • Typ: Suplement diety

Nalewka ziołowa na bezsenność i stres, według receptury ziołowej Ojca Klimuszko.Tajemnica zdrowego snu, zawarta jest w recepturze tej unikalnej bezalkoholowej nalewki. Skład i proporcje są tak dobrane, aby ułatwiać zasypianie, działając łagodnie uspokajająco i rozluźniająco. Szczególnie polecana w trudnościach z zasypianiem, w przypadku stresów, łagodnych stanów nerwicowych, wywołanych nadmiernym napięciem nerwowym. Produkt przyjazny dla osób z cukrzycą typu I i II. Składniki aktywne preparatu są naturalne i nie posiadają działań ubocznych.

Skład

Naturalny wodny ekstrakt z: owocu głogu, szyszki chmielu, siemienia lnianego, owocu bzu czarnego, liścia melisy, kwiatu lawendy. Dodatki: fruktoza, ekstrakt z owocu aronii i jabłka.

Sposób użycia

5 ml nalewki (łyżeczka od herbaty) spożyć rano i wieczorem. Nie przekraczać 10 ml nalewki w ciągu dnia.

Przeciwwskazania

Nie stosować u dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu butelki zaleca się przechowywać w lodówce. Chronić od światła w miejscu niedostępnym dla dzieci.