Musculus, mazidło na bóle mięśni, 150 ml

59,00 

Mazidło ziołowe, przeznaczone dla osób cierpiących na bóle mięśniowe, wspomagające odprężenie mięśni. Ma działanie chłodzące skórę, wspiera regenerację i rewitalizację spracowanych miejsc skóry nad mięśniami.

Udostępnij w mediach społecznościowych:

  • Pojemność: 150 ml
  • Typ: Naturalny kosmetyk
Kategoria:

Musculus, mazidło na bóle mięśni, przeznaczone do stosowania na skórę w okolicach bolących mięśni. Mazidło oparte na wysokiej jakości ekstraktach ziołowych, które chłodzi skórę i jednocześnie odpręża Twoje mięśnie. Mieszaninę ziół użytą w tym produkcie od wieków stosuje się na zmęczone wysiłkiem partie rąk i nóg oraz pleców. Ekstrakty ziołowe pozwalają na szybką regenerację i rewitalizację spracowanych miejsc skóry nad mięśniami. Przywraca skórze w okolicach mięśni ramion i nóg jej naturalność i jędrność. Balsam rewelacyjnie sprawdza się w codziennej pielęgnacji skóry.

Zastosowanie

Mazidła nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia. Smarować skórę w okolicach mięśni, stawów, nóg, barków, pleców, ramion, wszędzie tam gdzie występuje problem, 1-3 razy dziennie. Nie nanosić na żylaki i unikać kontaktu z oczami.