Kuracja ziołowa na włosy, w płynie

49,00 

Kuracja ziołowa na włosy (w płynie) na bazie ziół Ojca Klimuszki, wskazana do stosowania w przypadku zapalenia łojotokowego skóry, przy wypadaniu włosów i łysieniu. Zalecana również przy słabych i łamiących się włosach, szczególnie dla osób po naświetlaniach, chemii, a także dla osób starszych. Butelka 250 ml.

Udostępnij w mediach społecznościowych:

Kategoria:

Kuracja ziołowa na włosy, w płynie (Kapilosol). Butelka 250 ml, kuracja jednomiesięczna. Naturalny preparat ziołowy w formie płukanki do użytku zewnętrznego. Produkt wskazany do stosowania w przypadku zapalenia łojotokowego skóry, przy wypadaniu włosów i łysieniu. Kosmetyk regeneruje mieszki włosowe, powstrzymuje nadmierne przetłuszczanie się skóry. Preparat nie podrażnia skóry, nie wywołuje niepożądanych efektów ani zmian skórnych. Preparat wzmacnia włosy, zmniejsza swędzenie skóry głowy, redukuje łupież i łojotok prowadzący do przedwczesnego wypadania włosów. Produkt testowany i przebadany klinicznie.

Sposób użycia

Wstrząsnąć buteleczką przed otwarciem. Następnie odmierzyć 3 miarki wyciągu (po 10 ml każda) i nanieść na umyte włosy. Nie spłukiwać. Można stosować również na suche włosy. Dokładnie masować i wcierać w skórę głowy, dbając aby preparat dotarł w każde miejsce. Włosy staną się mocniejsze i zdrowsze. Preparat stosować wieczorem, 3 razy w tygodniu. UWAGA! Preparat przeznaczony wyłącznie do stosowania zewnętrznego. Nie należy stosować go doustnie.

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu w temp. Pokojowej, chronić od światła. Preparat przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci

Skład

Aqua, Arctium Lappa Radix Extract, Urtica Dioica Folium Extract, Acorus Calamus Rhizoma Extract, Tatarakovasol. Konserwant: sorbinian potasu.