Zioła na wątrobę, w saszetkach

54,00 

Zioła na wątrobę, w saszetkach, łagodnie usprawniające funkcje wydzielnicze wątroby. Systematyczne picie wywaru działa żółciopędnie i żółciotwórczo. Pomaga usuwać toksyczne substancje z organizmu, związane np. z nadużywaniem leków lub alkoholu. Stosować jako środek wspomagający w zaburzeniach trawiennych. Suplement diety.

Udostępnij w mediach społecznościowych:

Brak w magazynie

Kategoria:

Zioła na wątrobę, w saszetkach. Kuracja 1-miesięczna, składająca się z trzech opakowań po 20 saszetek. Preparat łagodnie usprawnia funkcje wydzielnicze wątroby. Działa żółciopędnie i żółciotwórczo. Ułatwia usuwanie toksycznych substancji z organizmu, wynikających np. z nadużywania leków lub alkoholu. Poprzez zastosowanie karczochu, mięty i jałowca funkcje wątroby ulegają poprawie. Mięta, koper włoski i melisa doskonale optymalizują trawienie i wydzielanie zółci. Chmiel i pokrzywa są dodatkowych bodźcem do usuwania produktów przemiany materii z organizmu.

Stosować jako środek wspomagający w zaburzeniach trawiennych. Suplement diety.

Jak stosować zioła na wątrobę w saszetkach?

2 razy dziennie rano i wieczorem po posiłku, 1 saszetkę ziół zalać szklanką gorącej wody (200ml). Odstawić na 20 minut. Napar można dosłodzić zależnie od upodobań miodem lub słodzikiem.

Przeciwskazania

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Nie stosować u dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu , w temperaturze pokojowej, chronić od światła , w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Skład

ziele karczocha, ziele pokrzywy, liść melisy, liść mięty, owoc jałowca, szyszka chmielu, owoc kopry zwyczajnego.