Zioła na zaparcia, w saszetkach

54,00 

Naturalna mieszanka ziołowa na zaparcia, stworzona według oryginalnej receptury Ojca Klimuszko. Przeznaczona dla osób mających problemy z niestrawnością oraz zaparciami. Zażywana systematycznie działa profilaktycznie, reguluje pracę jelit i ułatwia wypróżnianie. Mieszanka przeznaczona do zaparzenia.

Udostępnij w mediach społecznościowych:

  • Zawartość: Trzy opakowania po 20 saszetek (kuracja miesięczna)
  • Typ: Suplement diety

Brak w magazynie

Kategoria:

Zioła na zaparcia, w saszetkach, stworzone według oryginalnej receptury Ojca Klimuszko, przeznaczone do zaparzenia. Dietetyczna mieszanka ziołowa zalecana przy niestrawnościach i dokuczliwych zaparciach. Mieszanka jest pakowana w torebkach do zaparzania. Preparat ma działanie profilaktycznie i jest zalecany w przypadkach trudności z wypróżnianiem, a także w zaparciach wywołanych zaburzeniami trawienia lub błędami żywieniowymi. Te bowiem stanowią najczęstszą przyczynę problemów układu pokarmowego. Regularne spożywanie ciężkostrawnych potraw i składników zalegających na długo w naszych żołądkach i jelitach ma bezpośredni wpływ na zwiększone ryzyko występowania zaparć. Związki śluzowe ślazu i siemienia lnianego zawarte w tej mieszance ziołowej osłaniają ścianki żołądka, a chłonąc wodę i zwiększając treść pokarmową wspomagają pasaż jelitowy.

Jak stosować zioła na zaparcia?

2 razy dziennie rano i wieczorem po posiłku, 1 saszetkę herbaty zalać szklanką wrzącej wody (200ml). Odstawić na 10-15 minut. Napar można dosłodzić zależnie od upodobań miodem lub słodzikiem.

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu, w temp pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Chronić od światła.