PROBIOTYCZNY EKSTRAKT ZIOŁOWY TRAWIENIE (500ml)

79,00 

Udostępnij w mediach społecznościowych:

Zastosowanie: Żywe i aktywne szczepy bakterii probiotycznych stanowią uzupełnienie mikrobioty jelitowej człowieka i pozytywnie wpływają na jej równowagę mikrobiologiczną.

Ekstrakt z fermentowanych owoców róży, czarnej porzeczki i jarzębiny, liści melisy, kwiatów lawendy, ziarna ostropestu plamistego wspomaga pracę przewodu pokarmowego, dzięki czemu ułatwia trawienie. Składniki: Ekstrakt z fermentowanych roślin ziołowych (100%), w tym 25% owoców róży, 25% owoców czarnej porzeczki, 15% owoców jarzębiny, 15% liści melisy lekarskiej, 10% kwiatów lawendy, 10% ziaren ostropestu plamistego oraz zestaw żywych i aktywnych szczepów bakterii probiotycznych w formie płynnej (min. 2 x 107 jtk/ml).

Sposób użycia: Dorośli – 3 razy dziennie po posiłku odmierzyć 10 ml za pomocą miarki dołączonej do butelki i rozcieńczyć w 100 ml wody. Po wymieszaniu, spożyć w ciągu kilku minut. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji 30 ml produktu w ciągu dnia. Dzieci powyżej 3 roku życia – 15 ml w ciągu dnia, rozcieńczone w 100 ml wody, po wymieszaniu, spożyć w ciągu kilku minut. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji 15 ml produktu w ciągu dnia.

Przechowywanie: Przechowywać w miejscu chłodnym i zacienionym, niedostępnym dla dzieci. Nie wystawiać na działanie promieni słonecznych. Po otwarciu butelki przechowywać w lodówce, spożyć do 30 dni. Osad na dnie butelki, ewentualny biay nalot na powierzchni oraz gazy słyszalne przy otwieraniu butelki, są naturalnym efektem procesu fermentacji.