Zioła na nerwicę i bezsenność, kuracja miesięczna

54,00 

Mieszanka ziołowa na nerwicę i bezsenność, w saszetkach do zaparzenia, przygotowana na bazie receptury ziołowej Ojca Klimuszko. Kuracja ma działanie wspomagające rozluźnienie i zasypianie, a także uspokajające. Przeznaczona dla osób żyjących w stresie lub cierpiących na łagodne stany nerwicowe. Wyśmienity sposób na naturalną walkę z bezsennością.

Udostępnij w mediach społecznościowych:

  • Zawartość: Trzy opakowania po 20 saszetek (kuracja miesięczna)
  • Typ: Suplement diety

Brak w magazynie

Zioła na nerwicę i bezsenność, w saszetkach do zaparzenia. Kuracja ziołowa według oryginalnej receptury Ojca Klimuszko. Mieszanka działa łagodnie, uspokajająco, rozluźniająco a także ułatwia zasypianie. Stosować w przypadku stresów, łagodnych stanów nerwicowych, w trudnościach z zasypianiem, wywołanych nadmiernym napięciem nerwowym.

Sposób użycia

Zalać 2 saszetki (4g) dwoma szklankami przegotowanej, gorącej wody. Parzyć 15 minut. Pić w ciągu dnia jedną szklankę godzinę po śniadaniu, drugą szklankę godzinę przed kolacją. Preparat nie może zastępować codziennych posiłków. Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia to 4g mieszanki ziołowej. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przeciwwskazania

Nie stosować u dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, chronić od światła, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.