Zioła sypkie na odchudzanie, kuracja miesięczna

39,00 

Dietetyczna kuracja ziołowa na odchudzanie, przeznaczona dla osób dorosłych z nadwagą, mających tendencje do tycia, prowadzących mało aktywny tryb życia (z wyjątkiem kobiet w ciąży i matek karmiących). Wskazany w trakcie diety odchudzającej (przy niskoenergetycznej diecie) jako preparat wspomagający. W trakcie kuracji odchudzającej należy spożywać dużo owoców i warzyw, pić dużo wody mineralnej niegazowanej, ograniczyć spożywanie tłuszczów i cukrów.

Udostępnij w mediach społecznościowych:

  • Typ: Suplement diety

Brak w magazynie

Zioła sypkie na odchudzanie. Kuracja miesięczna w formie sypkich ziół, stworzona według receptury Ojca Klimuszko, przeznaczona dla koneserów natury. Zioła naturalne, suszone, odpowiednio rozdrobnione, w odpowiedniej porcji, przygotowane do zalania wrzątkiem.

Jak działają zioła sypkie na odchudzanie?

Zawarte w mieszance zioła działają dwukierunkowo (żółciopędnie i moczopędnie): pobudzają wątrobę oraz przyspieszają wydalanie zbędnej wody z organizmu. Wzmożenie pracy wątroby przed posiłkiem jak i w trakcie jego trawienia, daje efekt lepszego przygotowania do procesów trawienia, a co za tym idzie, przyspieszenia rozkładu pożywienia. Te czynności fizjologiczne połączone ze wzmożonym wydalaniem zbędnej wody z organizmu, przynoszą efekt w postaci ogólnego przyspieszenia procesów przemiany materii.

Najważniejszą konsekwencją przyspieszonej pracy układu pokarmowego, utrzymywanej codziennie, trzy razy dziennie przez minimum miesiąc, jest zmuszenie organizmu do spalania własnych zapasów. Przy utrzymywaniu konsekwentnego podziału dnia na 3 dawki ziół przed posiłkiem, i dietetycznego odżywiania zaraz po zażyciu ziół, sprawiamy, że nasz organizm lepiej i szybciej trawi pokarm (wielu naszych kuracjuszy po odchudzeniu, dalej stosuje nasz preparat, tylko jako “regulator” procesów trawienia). Spadek wagi odnotowujemy już po kilku tygodniach od momentu rozpoczęcia kuracji, natomiast poprawę procesu trawienia większość naszych kuracjuszy odnotowuje już w pierwszych dniach stosowania. Pamiętać także należy, że wzmożenie wydalania wody z organizmu pomaga w jego oczyszczaniu ze związków toksycznych, produktów przemiany materii, i pozytywnie wpływa na pracę nerek i wątroby.

Sposób użycia

Zalać 1 płaską łyżkę stołową trzema szklankami przegotowanej, gorącej wody. Parzyć 15 minut. Pić w ciągu dnia po jednej szklance 15 minut przed śniadaniem, obiadem i kolacją.

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu, w temp pokojowej, chronić od światła, w miejscu niedostępnym dla dzieci.