Balsam leśniowski na serce, 250 ml

39,00 

Balsam leśniowski na serce to preparat mający pozytywny wpływ na wzmocnienie serca oraz usprawniający działanie układu krążenia.

Udostępnij w mediach społecznościowych:

  • Pojemność: 250 ml
  • Typ: Suplement diety

Brak w magazynie

Balsam leśniowski na serce to preparat usprawniający pracę serca i wspomagający układ krążenia. Produkt dostarcza organizmowi naturalnych witamin i flawonoidów. Jest to bogate źródło życiodajnych substancji, które mają pozytywny wpływ na serce. Polecany szczególnie osobom starszym. Produkt przyjazny dla osób z cukrzycą typu I i II. Składniki aktywne preparatu są naturalne i nie posiadają działań ubocznych.

Sposób użycia

5 ml balsamu (łyżeczka od herbaty) spożyć rano i wieczorem. Nie przekraczać 10 ml balsamu w ciągu dnia. Osad pojawiający się na dnie opakowania złożony z naturalnej tkanki owocowej i ziołowej jest właściwy dla wyglądu preparatu i formy do spożycia. Przed każdym użyciem należy wstrząsnąć. Preparat nie może stanowić zamiennika diety zrównoważonej.

Przeciwskazania

Nie stosować u dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Po otwarciu butelki zaleca się przechowywać w lodówce. Chronić od światła.

Skład

Naturalny wodny ekstrakt z kwiatu hibiskusa, owocu głogu, owocu aronii, owocu róży, liścia melisy, liścia pokrzywy, korzenia arcydzięgla; woda; dodatki: fruktoza, jabłko; składnik zagęszczający: skrobia naturalna oczyszczona; składnik stabilizujący – naturalny kwasek cytrynowy, składnik konserwujący – sorbinian potasu.