PIJ i CHUDNIJ !

PIJ i CHUDNIJ !

PIJ i CHUDNIJ - płynny ekstrakt ziołowy - kuracja 1-miesięczna =15 buteleczek -

Więcej szczegółów

99,00 zł brutto


Opis: ODCHUDZANIE w płynie - płynny ekstrakt ziołowy o smaku jabłkowo-miętowym.
1 buteleczka to Kuracja 2-dniowa . 12-krotnie skondensowany wyciąg z mieszaniny ziół wzbogacony naturalnymi owocami o wyśmienitym smaku.
KURACJA - 1mc= 15 buteleczek = 79zł
Forma preparatu
Forma gotowego napoju, 12-krotnie skondensowana mieszanina naturalnych ziół i owoców - dla koneserów natury, zioła suszone, odpowiednio rozdrobnione, przygotowane jako gotowe do wypicia w formie napoju, dosłodzone fruktozą (przyjazne dla cukrzyków).

Dozowanie
Jest bardzo proste w użyciu - z buteleczki wystarczy upić jeden łyk napoju (ok. 15ml lub inaczej 2 płaskie łyżki stołowe), który stanowi odpowiednik zaparzonych ziół jako jednej dawki przed posiłkiem. Trzy takie łyki (czyli ok. 50ml) to dawka dobowa.

Mechanizm działania:
Zawarte w mieszance zioła posiadają dwukierunkowe główne działanie: żółciopędne (spalanie tłuszczów) i oczyszczające z ubocznych produktów przemiany materii i toksyn.

Wzmożenie pracy wątroby przed posiłkiem (działanie żółciopędne), powoduje lepsze spalanie treści pokarmowej, a co za tym idzie, przyspieszenie trawienia. Te czynności fizjologiczne połączone z wydalaniem zbędnej wody z organizmu (działanie oczyszczające), przynoszą efekt w postaci ogólnego przyspieszenia procesów przemiany materii.

Najważniejszą konsekwencją poprawy przemiany materii (spalania), w działaniu codziennym, przez minimum miesiąc, jest zmuszenie organizmu do spalania własnych zapasów, czyli chudnięcia.

UWAGA - BARDZO WAŻNE!!!
Każda buteleczka napoju odchudzającego, zawiera 100ml, 12-krotnie skondensowanej mieszaniny ziół i owoców. Osad na dnie opakowania zbudowany jest z naturalnej tkanki owocowej i ziołowej. Podnosi on wartość prozdrowotną i odżywczą preparatu

Preparat nie jest w żaden technologiczny sposób oczyszczany (klarowany). Jest to jego właściwy wygląd i forma do spożycia.

W związku z powyższym, przed każdym użyciem, należy energicznie wstrząsnąć buteleczką.
Prosimy o tym pamiętać.

Koszyk  

jest pusty