SlimLine - butelka 500ml

SlimLine - butelka 500ml

SlimLne - bioaktywny ekstrakt wspomagający odchudzanie - 1 butelka : 500ml

Więcej szczegółów

25,00 zł brutto


SlimLine Bioaktywny ekstrakt wspomagający odchudzanie.

Zastosowanie: Bioaktywny ekstrakt ziołowy wspomagający redukcję masy ciała, to specjalnie dobrana mieszanka ziół. Siemię lniane poprzez zdolność pęcznienia wpływa na regulacje czynności przewodu pokarmowego i zwiększa częstotliwość wypróżnień. Korzeń mniszka, ziele krwawnika i korzeń lubczyka, usprawniają trawienie. Dodatkowo korzeń mniszka oraz ziele skrzypu wpływają na zwiększenie diurezy, usuwając produkty przemiany materii łącznie z nadmiarem wody z organizmu. Suma efektów działania składników preparatu może mieć korzystny wpływ na obniżenie masy ciała.

Sposób użycia: Zalecana porcja w ciągu dnia: 50 ml.

Proponowane dawkowanie: 25 ml przed śniadaniem i 25 ml przed kolacją; lub 50 ml rozpuszczone w butelce 0,75 l wody, wypijanej w ciągu dnia. Przeciwwskazania: Nie stosować u dzieci do 12. roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Preparat nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek ze składników. Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 11 dni. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci. Chronić przed bezpośrednim oddziaływaniem promieni słonecznych.

Koszyk  

jest pusty