Nadwaga 5 kg. Kuracja na jeden miesiąc. Zioła sypkie.

Nadwaga 5 kg. Kuracja na jeden miesiąc. Zioła sypkie.

Kuracja jednomiesięczna w formie sypkich ziół.

Więcej szczegółów

39,00 zł brutto


Jak działa kuracja?

Kuracje w formie sypkich ziół powstały dla koneserów natury. Zioła naturalne, suszone, odpowiednio rozdrobnione, w odpowiedniej porcji przygotowane do zalania wrzątkiem. Zawarte w mieszance zioła działają dwukierunkowo (żółciopędnie i moczopędnie): pobudzają wątrobę oraz przyspieszają wydalanie zbędnej wody z organizmu.

Wzmożenie pracy wątroby przed posiłkiem jak i w trakcie jego trawienia, daje efekt lepszego przygotowania do procesów trawienia, a co za tym idzie, przyspieszenia rozkładu pożywienia. Te czynności fizjologiczne połączone ze wzmożonym wydalaniem zbędnej wody z organizmu, przynoszą efekt w postaci ogólnego przyspieszenia procesów przemiany materii. Najważniejszą konsekwencją przyspieszonej pracy układu pokarmowego, utrzymywanej codziennie, trzy razy dziennie przez minimum miesiąc, jest zmuszenie organizmu do spalania własnych zapasów.

Przy utrzymywaniu konsekwentnego podziału dnia na 3 dawki ziół przed posiłkiem, i dietetycznego odżywiania zaraz po zażyciu ziół, sprawiamy, że nasz organizm lepiej i szybciej trawi pokarm (wielu naszych kuracjuszy po odchudzeniu, dalej stosuje nasz preparat, tylko jako "regulator" procesów trawienia).

Spadek wagi odnotowujemy już po kilku tygodniach od momentu rozpoczęcia kuracji, natomiast poprawę procesu trawienia większość naszych kuracjuszy odnotowuje już w pierwszych dniach stosowania. Pamiętać także należy, że wzmożenie wydalania wody z organizmu pomaga w jego oczyszczaniu ze związków toksycznych, produktów przemiany materii, i pozytywnie wpływa na pracę nerek i wątroby.

Zastosowanie:
Dietetyczny śodek spożywczy przeznaczony dla osób dorosłych z nadwagą, mających tendencje do tycia, prowadzących mało aktywny tryb życia (z wyjątkiem kobiet w ciąży i matek karmiących). Wskazany w trakcie kuracji odchudzającej (przy niskoenergetycznej diecie) jako preparat wspomagający. W trakcie kuracji odchudzającej należy spożywać dużo owoców i warzyw, pić dużo wody mineralnej niegazowanej, ograniczyć spożywanie tłuszczów i cukrów.

Sposób użycia:
Zalać 3 torebki (lub 1 płaską łyżkę stołową) 3-ma szklankami przegotowanej , gorącej wody. Parzyć 15 minut. Pić w ciągu dnia po jednej szklance 15 minut przed śniadaniem, obiadem i kolacją.

Przechowywanie:
Przechowywać w suchym miejscu , w temp pokojowej, chronić od światła , w miejscu niedostępnym dla dzieci. Opinia GIS, Dietetyczny Produkt Spożywczy, Suplement diety

Koszyk  

jest pusty