Nerwica i bezsenność. Zioła.

Nerwica i bezsenność. Zioła.

Kuracja jednomiesięczna na nerwicę i bezsenność w postaci saszetek gotowych do zaparzenia

 

Więcej szczegółów

49,00 zł brutto


"Zioła Ojca A.Cz.Klimuszko uspokajające i przeciw bezsenności".
Dietetyczna mieszanka ziołowa zalecana przy kłopotach z bezsennością i nerwicach

Mieszanka ziołowa pakowana w torebkach do zaparzania a'2g.

ZASTOSOWANIE:

Mieszanka działa łagodnie uspokajająco, rozluźniająco a także ułatwia zasypianie. Stosować w przypadku stresów, łagodnych stanów nerwicowych, w trudnościach z zasypianiem, wywołanych nadmiernym napięciem nerwowym.

Sposób użycia:

2 razy dziennie rano i wieczorem po posiłku, 1 saszetkę herbaty zalać szklanką wrzącej wody (200ml). Odstawić na 20 minut. Napar można dosłodzić zależnie od upodobań miodem lub słodzikiem.

Przechowywanie:

Przechowywać w suchym miejscu , w temp pokojowej, chronić od światła , w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Opinia GIS, Dietetyczny Produkt Spożywczy

OPRACOWANA NA PODSTAWIE RECEPTUR KSIĘDZA ANDRZEJA CZ.KLIMUSZKI Z ZAKONU O.O. FRANCISZKANÓW

Jak działa kuracja?
Zastosowanie w składzie szyszki chmielu, korzenia kozłka i liścia melisy posiada odpowiednie uzasadnienie w sytuacji wspierania poprzez łagodne działanie uspokajające oraz poprzez zainicjowanie fizjologicznych mechanizmów wyrównujących stany stresowe. Działanie manifestuje się łagodzeniem stanów stresowych, zmniejszaniem kłopotów z zasypianiem i przeciwdziałaniem w zaburzeniach snu.

Owoc głogu, oprócz łagodnego działania uspokajającego i wpływu na mięsień sercowy, ma korzystne działanie ze względu na antyoksydacyjne właściwości flawonoidów i procyjanidyn.

Nasiona lnu wykazują dobrze poznane działanie łagodzenia wszelkiego rodzaju podrażnień i łagodzenie stanów zapalnych błon śluzowych, z którymi się styka. Ponadto ze względu na obecność śluzów, występuje proces pęcznienia (gromadzenia wody), co sprzyja rozluźnianiu treści pokarmowych. Efektem pobocznym tego będzie dodatkowe wspomaganie fizjologicznych mechanizmów antystresowych.

Owoc aronii czarnej jest niekwestionowanym źródłem witamin i mikroelementów, składników korzystnych w przypadku zapobiegania chorobom cywizlizacyjnym, takim jak nadciśnienie lub arterioskleroza.

zawartość 3 0p. po 20 saszetek

Koszyk  

jest pusty