Nerki - Prostata..

Nerki - Prostata..

Nerki-Prostata - kuracja 2/mce  w tabletkach - 2 op. = 240 tabletek

Więcej szczegółów

118,00 zł brutto


Kuracja 2-miesięczna : 2 op. w tabletkach -240 szt 

Preparat łagodnie zwiększa diurezę. Stosować profilaktycznie w zwiększonej podatności na stany zapalne dróg moczowych a także w piasku nerkowym. Preaprat może być stosowany również jako wspomagający w przypadku zaburzeń oddawania moczu związanych z wstępnym stadium przerostu gruczołu krokowego.
Sposób użycia:
3 tabletki rano, kolejne 3 tabletki po obiedzie i 3 tabletki po kolacji. Nie przekraczać dawki 10 tabletek w ciągu doby.
Przeciwskazania:
Nie stosować u dzieci, matek karmiących i kobiet w ciąży.
Przechowywanie:
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, chronić od światła, w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Zawartość:
Jedno opakowanie zawiera 120tabletek a’750mg +/- 2%
Jak działa kuracja?
Zastosowanie w składzie znamienia kukurydzy, ziela nawłoci i liścia pokrzywy, w zalecanych ilościach stosowania, posiada odpowiednie uzasadnienie w sytuacji wspierania fizjologicznych funkcji organizmu, związanych ze zwiększeniem ilości wytwarzanego moczu, na skutek wielokierunkowego oddziaływania różnych składników (np. potasu, flawonoidów i związków fenolowych). Te składniki mieszanki wspomagają właściwą filtrację w kłębuszkach nerkowych, mogą także zmniejszać napięcie mięśni gładkich, usuwając opory w krążeniu, łącznie ze wspomaganiem usuwania toksycznych metabolitów, w postaci związków łatwiej rozpuszczalnych w wodzie (związki polifenolowe). Prawidłowa diureza może być ważnym czynnikiem przeciwdziałającym tworzeniu się złogów w drogach moczowych, które stają się z czasem poważnym schorzeniem – kamica nerkowa.

Profilaktyczne, łagodnie przeciwzapalne właściwości zapobiegania schorzeniom prostaty, posiadają związki zawarte w nasionach dyni, co może być ważnym czynnikiem zapobiegawczym w tworzeniu się przerostu gruczołu krokowego i związanych z tym zaburzeniom w oddawaniu moczu.

Nasiona lnu wykazują dobrze poznane działanie wzrostu częstotliwości wypróżnień i objętości stolca dzięki pęczniejącym śluzom.

Owoc róży jest surowcem bogatym w witaminę C oraz liczne mikroelementy, także wykazuje właściwości łagodnie żółciopędne i moczopędne, w tym przypadku jego obecność sprzyjać będzie procesom trawienia, wspomagając wypływ żółci, poprawiając procesy trawienia.

Koszyk  

jest pusty